EXAMINE THIS REPORT ON ANKARA VILLA KAPıSı

Examine This Report on ankara villa kapısı

Examine This Report on ankara villa kapısı

Blog Article

Kompozit villa kapıları genelikle dış etkenlere direkt maruz kalan bölgelerde yağmur ve güneş gibi ahşap kaplama çelik kapılara zarar verebilecek dış etkenlere karşı daha kullanışlı oldukları için tercih edilmektedir. Kompozit villa kapısı

Renk, malzeme ve tasarım açısından geniş bir yelpazede kişiselleştirme yaparak, evinizin karakterini yansıtan bir kapıya sahip olabilirsiniz.

Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan bu kapılarla mekanınıza değer katın. İstanbul Villa Kapısı ile hayalinizdeki kapıya sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Villa kapıları konutun dış alanında kullanılacağı için mümkün mertebe dış etkenlere dayanıklı malzeme ile üretilmesi doğru olanıdır. Şu an villa giriş kapıları prensip olarak alüminyum kompozit veya kompakt lamine kaplama ile dış etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Kompozit villa kapısı ve kompakt lamine villa kapıları her ne kadar dış etkenlere dayanıklı olsalar da, kullanılan malzeme düz olduğu için ortaya çıkan modeller daha ziyade düz ve çizgili modeller ile sınırlıdır.

inceleyebilirsin . Bizi rakiplerimizden farklı yapan kısım fabrikamızda ürettiğimiz villa kapı modellerimizi direk müşteriye ulaştırmamızdır.

Kilit sistemlerimiz genel olarak Kale ve MulTLock marka merkezi kilit sistemlerinden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak teknolojik akıllı kilit sistemlerine uyumlu olan villa kapısı modellerimiz istenildiği takdirde; parmak izi kilit sistemi, alarmlı kilit seçenekleri, uzaktan kumandalı kilit sistemleri, akıllı ev sistemlerine uyumlu manyetik kilit sistemleri ile güçlendirilebilmektedir.

Cam villa kapıları, zamansız bir tasarım olarak sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Buzlu cam ve standard cam olarak çeşitlere ayrılarak her kullanıcının ihtiyacına cevap vermeyi başarır.

Ahşap kaplama villa kapıları ise üzerinde kullandığımız özel ahşap sayesinde yağmura villa giriş kapısı ölçüleri ve suya tam dayanıklı olmakla birlikte, güneş ışınlarına karşı aynı üst düzey korumaya sahip değildir. Çok daha gösterişli modellerin elde edilebildiği ahşap kaplama villa giriş kapısı modelleri takıldıktan sonra yılda 1 kez koruyucu vernik ile cilalanarak ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu noktada tercih tamamen müşteriye aittir.

Kompozit Villa kapıları dışında kullanılan kompozit malzemenin UV dayanımlı movie tabakası sayesinde yağmur güne ve diğer dış etkenlere karşı tam dayanıklıdır. İstanbul Villa Kapısı

2024 villa kapısı seçimi yaparken 2024 klasik villa kapısı modelleri kategorisine mutlaka göz atmanız gerekmektedir. Villa sahipleri ve mimarlar için villa kapısı seçimi her zamankinden daha önemli bir konu haline gelmiştir.

Firmamız 1996 yılın da meslek hayatına çıraklık ile başlayan Can ve Cem Şahin kardeşler tarafından 2003 yılın da Antalya'da kurulmuştur. Mesleğe temelden başlamanın vermiş olduğu avantaj ve yılların deneyimi,birikimi ile Türkiye genelinde büyük projelere imza atarak kısa sürede çelik kapı sektörün'de zirvedeki yerini almıştır.

Ahşap kaplama villa kapıları ise üzerinde kullandığımız özel ahşap sayesinde yağmura ve suya tam dayanıklı olmakla birlikte, güneş ışınlarına karşı aynı üst düzey korumaya sahip değildir. Çok daha gösterişli modellerin elde edilebildiği ahşap kaplama villa giriş kapısı modelleri takıldıktan sonra yılda 1 kez koruyucu vernik ile cilalanarak ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu noktada tercih tamamen müşteriye aittir.

Kompozit villa kapısı olarak adlandırılan dış kapıları öne çıkaran husus dış etkenlere dayanıklı olmasıdır. Çelik kapı üzerine giydirilen kompozit panellerin alüminyum alaşımlı olması ve bu panelin üzerinde bulunan desenlerin UV dayanımlı filmlerle korunuyor olması sayesinde kapı dış etkenlere karşı tam dayanıklı hale gelmektedir.

Kompak lamine villa dış giriş kapıları en üst seviye dayanıklılık ve sağlamlığa sahip villa dış kapılarıdır. İzmir gibi değişken hava şartlarına sahip bölgelerde özel olarak tercih edilmekte ve bizler açısından bakıldığında da en doğru karar olmaktadır.

Report this page